Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye! Abone olduğunuz ayın bedeli de bizden! Üstelik şimdi ihtiyacınıza uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile!


İletişim için cep telefonu kullanımı giderek artıyor. Evlerde bulunan ev telefonlarının kullanım oranı da bu sebeple düşüyor. Telefon hattını sadece internet için bulunduranların sayısı da oldukça fazla. Konuşmasa bile vergi giderleri ile beraber belli bir parayı her ay ödemek zorunda kalıyorlar. D-Smart İnternet seçenekleri içinde yer alan Yalın İnternet bu durumdan sizi kurtarıp bütçenizi bir parça rahatlatabilir. Türkiye'nin en iyi fiber alt yapısını kullanan D-smart ile fiber internet seçiminde bulunanlara ise yalın ücreti almıyor. D-smart ile interneti hem daha hızlı hem de bütçenize katkı sağlayacak biçimde alma şansınız bulunuyor.
   
27 ay boyunca indirimli fiyatlar Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura
Aktivasyon ücreti hediye İç kurulum ücreti hediye
İlk ayın kullanım bedeli hediye Damga vergisi hediye
27 ay boyunca sabit fiyat HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
İlk ay tüm kanallar hediye! Diğer TV platformlarında taahhütünüz varsa Taahhüt iptal bedeli bizden*
   
10 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet (50 GB AKN) 49
8 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet (50 GB AKN) 56
Kampanyanın avantajları nedir?

-D-Smart’ta faturalar artık çok net.
-Aktivasyon ücreti hediye!
-Yalın ücreti hediye!
-İlk ay kısmi bedel  hediye!
- Damga vergisi hediye!
-27 ay boyunca sabit fiyat.
-Taahhütüm var diyenlere. Diğer İnternet Servis Sağlayıcılardan internetini iptal ederek gelen ve limitsiz İnternet tariflerine başvuran, yeni abonelerin diğer operatöre ödeyecekleri taahhüt bozma bedelinin en fazla 200 TL' ye (24 ay*8,33TL indirim olacak şekilde) kadarı indirim olarak karşılanıyor.
 
*  “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise , limitsiz internet tarifelerinde geçerli olmak üzere taahhüt iptal bedelinizin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski İnternet Servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt iptal bedeli bizden uygulaması 30 Nisan 2016’ya kadar geçerlidir.

Kampanya koşulları nedir?

Bu kampanya 27 ay taahhütlü olup 30 Haziran 2016 tarihine kadar yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli ve ilk ay kısmi bedel, damga vergisi kampanya kapsamında hediyedir. Yalın internet istenmesi durumunda 15 TL yalın internet ücreti de hediyedir.  Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemezKampanya modemli ve modemsiz olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL, VDSL modem için 7 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır.   Eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. Modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (kablolu modemde 30 TL, kablosuz modemde 75 TL, VDSL modemde 150 TL,eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ) ödemekle yükümlüdür.   150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediyedir.   Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler;aylık erişim ücreti indirimleri, aktivasyon ücreti, hediye edilen ilk ay kısmi bedel ve damga vergisi tutarı ve yalın internet indirimleri aboneye faturalanacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifleri bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 15 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 
*  “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise , limitsiz internet tarifelerinde geçerli olmak üzere taahhüt iptal bedelinizin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski İnternet Servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt iptal bedeli bizden uygulaması 30 Nisan 2016’ya kadar geçerlidir.

Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Evet. Yalın İnternet Hizmeti’miz sayesinde telefon aboneliğiniz olmasa da internete bağlanabilirsiniz. Yalın internet ücretimiz aylık 15 TL’dir. Ancak bu kampanya kapsamında hediyedir. Turkcell Superonline alt yapısında kullanılan fiber internet hizmetinde Yalın İnternet ücreti bulunmamaktadır.

Fiber nerelerde var?

Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 15 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri  13. Diyarbakır 14. Eskişehir 15 Aydın.

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Kampanya 27 ay taahhütlüdür.

Farklı bir internet servis sağlayıcıdan taahhüdüm bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Tarafınıza yansıtılacak taahhüt bozma bedelenin 200 TL’ye kadar olan tutarı tarafımızdan size ödenmektedir. Ödemeler aylık eşit taksitler halinde D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt iptal bedeli bizden uygulaması 30 Nisan 2016’ya kadar geçerlidir.

Kampanya süresince paket değişikliği yapabilir miyim?

Üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz.

Kampanya süresi sona erdikten sonra ücretlendirme nasıl yapılıyor?

24 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, yürürlükte olan kampanyasız tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Modem ücreti ne kadardır?

Kampanyalar modemli ve modemsiz sunulmaktadır ve modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir. Eve Kadar Fiber hizmetinde modemler ücretsizdir. Binaya Kadar Fiber hizmetinde Kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 4 TL, VDSL modem için 150 TL faturaya yansıtılır. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL Kablolu Modem için 30 TL , Kablosuz Modem için 75, VDSL modem için 150 TL)

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

Biz Sizi Arayalım


Telefonsuz ( YALIN ) İnternet Kampanyası
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artık sabit telefonlar kullanılmazken herkes mobil telefonlar ile iletişim kuruyor. Bu sebeple de internet hizmeti alırken gerek duyulan sabit telefonlar iletişim amacıyla kullanılmıyor. Bu sorunun üzerine giden Dsmart kullanıcılarına muhteşem bir kampanya sunuyor. Bu kampanya ile birlikte ev telefonu olmadan kullanıcılar yalın internet hizmetine çok uygun fiyatlardan sahip oluyor.
Paket Avantajları

 • Taahhüt verilen 24 ay boyunca indirimli fiyatlar,
 • Sabit ücretli, sürpriz yaşatmayan tek fatura,
 • Aktivasyon ücreti D-Smart’tan hediye,
 • Yalın internet ücreti D-Smart’tan hediye,
 • Abone olunan ayı için kısmi kullanım bedeli D-Smart’tan hediye,
 • Damga vergisi D-Smart’tan hediye,
 • Abonelerin ihtiyacına uygun hız ve adil kullanım kotası seçenekleri,
 • Diğer internet platformlarında abonelikleri olanlara 200 TL’ye kadar cayma bedeli D-Smart’tan hediye.

Birçok kişi farklı internet sağlayıcıları ile yaptıkları anlaşmalar sonrasında bu firmalara belirli bir süre için taahhüt veriyor. Bu durumda eğer abonelerin D-Smart’a geçiş yapmak istemeleri durumunda belirli bir taahhüt iptal bedeli isteniyor. Taahhüt Bedeli Bizden kampanyası ile birlikte televizyon ya da internet sağlayıcılarında taahhüt iptal bedellerinin 200 TL’ye kadar olan kısmını D-Smart karşılıyor. Bu işlem için kişiler ilk olarak taahhüt iptal bedellerini eski sağlayıcılarına yatırıyorlar. Sonrasında bu bedelin faturası ile 0212 478 05 55 numarasına faks olarak gönderiyorlar. 60 gün içerisinde yapılan bu işlem sonrasında kısa sürede gelen bilgilendirme ile birlikte D-Smart ödediğiniz bedeli 24 aya bölerek faturanıza indirim olarak yansıtıyor. Bu muhteşem kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanıcılara sunuluyor.
Kampanya İle Sunulan Fiyatlar

 • 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 49 TL,
 • 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 100 GB Adil Kullanım Kotası 54 TL,
 • 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 150 GB Adil Kullanım Kotası 59 TL,
 • 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 200 GB Adil Kullanım Kotası 64 TL,
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 56 TL
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 100 GB Adil Kullanım Kotası 61 TL
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 150 GB Adil Kullanım Kotası 66 TL
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz yalın internet + 200 GB Adil Kullanım Kotası 71 TL, olarak fiyatlandırılmaktadır.

Kampanya Koşulları
Kampanya dâhilinde sunulan KDV ve ÖİV dâhil fiyatlar, 31 Temmuz 2017 tarihine kadar 24 ay kullanım sözü veren aboneler için geçerlidir.
Bu kampanya dâhilinde 96 TL olan D-Smart internet aktivasyon bedeli, aboneliğin ilk ayının kısmi bedeli ve damga vergisi kampanya dâhilinde hediye edilmektedir.
Tarife içerisinde tercih edilebilecek olan en yüksek adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir.
Fiber internet tarifesinde gerekli olan fiber modem ve kurulum işlemleri toplamda 200 TL değerinde olurken bu hizmet de D-Smart tarafından abonelere hediye edilmektedir.
Diğer altyapı seçeneklerinde ise modemler için belirli seviyelerde ücretler talep edilmektedir. ADSL model için 2 aylık TL, kablosuz ADSL modem seçeneği için aylık 5 TL, VDSL model seçeneği için aylık 8 TL faturalara yansıtılacaktır.
Kampanya dâhilinde modemler abonelerin kullanımı için tahsis edilirken D-Smart’a ait olmaktadır. Bu sebeple üyeliklerini sonlandıran kişilerin modemlerini 7 gün içerisinde D-Smart’a teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde modem için belirtilen ücretlerin D-Smart’a ödenmesi gerekir. Bu bedeller kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL olarak belirlenmiştir.
Eğer aboneler henüz taahhüt süresi dolmadan önce sözleşmelerini iptal etmek isterlerse bu tarihe kadar aldıkları indirimlerin ve hediyelerin ücretini ödemekle yükümlüdür. Kampanya Avantajları kısmında sunulan indirimler bu süreç içerisinde geri istenmektedir. Buna ek olarak aboneler isterlerse kalan aylarda ödemeleri gereken sabit fatura bedellerini de ödeyerek sözleşmelerini iptal edebilmektedir.
Adil kullanım kotasında olduğu gibi internet hızında da farklı seçenekler sunulmaktadır. Abonelerin mevcut altyapı düzeylerine göre 8 Mbps, 16 Mbps hızlarda internet hizmeti sunulabilmektedir. Kişiler internet sitesi üzerinden altyapılarına göre hangi seviyede hız alabileceklerini görüntüleyebilmektedirler.
Eğer D-Smart tarafından yaşanan bir sorun sebebiyle kişilerin ekipler tarafından teknik destek alması gerekirse bu bedel 60 TL olarak belirlenerek abonelere hediye edilen diğer hizmetin arasına eklenmektedir.
Adil kullanım kotası aşıldığında ekstra ücretlendirme olmazken mevcut hızlarda düşüşler yaşanmaktadır. Bu düşüşler, 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps olarak belirlenmiştir. Aylık dönemin sona ermesinin ardından hızlar normal seviyelerine geri dönecektir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemezken D-Smart değişiklik yapma hakkını da sabit tutar.


D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, limitsiz internetle bir arada her şey dahil ayda net 69 TL!

Tv + Fiber İnternet Kampanyası

24 ay boyunca indirimli fiyatlar, Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura, Yalın internet ücreti hediye, ilk ayın kullanım bedeli hediye

D-Smart TV

D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın , 350'den fazla ulusal/yerel kanalı..

Fiber Hızında İnternet Keyfi

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye!
Abone olduğunuz ayın bedeli de bizden!

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

Cebinizle Dost Televizyon ve İnternet !

Üstelik abone olunan ayın bedeli,damga vergisi, aktivasyon bedeli,kurulum ve modem kullanım ücreti hediye!

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 200 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

UEFA Ön Eleme Maçları ve Tüm Hazırlık Maçları ile 3 büyükler Sezonu D-Smart'da açıyor.
Hemen Üye Ol !!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.