D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, limitsiz internetle bir arada her şey dahil ayda net 70 TL!

Tv + Fiber İnternet Kampanyası

27 ay boyunca indirimli fiyatlar, Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura, Yalın internet ücreti hediye, ilk ayın kullanım bedeli hediye

D-Smart TV

D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın , 350'den fazla ulusal/yerel kanalı..

Fiber Hızında İnternet Keyfi

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye!
Abone olduğunuz ayın bedeli de bizden!

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

Cebinizle Dost Televizyon ve İnternet !

Üstelik abone olunan ayın bedeli,damga vergisi, aktivasyon bedeli,kurulum ve modem kullanım ücreti hediye!

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

UEFA Ön Eleme Maçları ve Tüm Hazırlık Maçları ile 3 büyükler Sezonu D-Smart'da açıyor.
Hemen Üye Ol !!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın internet Hizmeti, telefon aboneliği olana internet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Film Dizi Paketi 12 Taksitle

Film Dizi Paketi Kredi Kartına 12 Taksitle Evinizde
Hemen Başvur ! ÜSTELİK İLK AY TÜM KANALLAR HEDİYE!

D-smart TV ve internet paketi sahibi olmayi düsünenlere aboneligi daha da avantajli hale getiren kampanyalar bulunuyor. Dönem dönem abonelerine sundugu bu kampanyalar ile hem firsatlar getiriyor hem de fiyat avantajlari sagliyor. Bu kampanyalar ile bazen hayal bile edemeyeceginiz bir spor müsabakasini canli izleme firsati bulabileceginiz gibi, internet ve telefonu bir arada alarak internet fiyati ile TV hizmetini de alip bütçenizde kara geçebilirsiniz.
Kampanyalar arasinda her zaman fiyat avantajlarini bulmak mümkün. Yeni abonelik yapacak olanlara aylik 10 TL gibi bir ücret ile D-smart'li olup avantajli yüzlerce kanali izlemeye baslayabiliyorsunuz. Fiyat seçenekleri içerisinde en göze çarpan kampanyalar, TV ve internet hizmetini ayni anda abonelik yapmak isteyenlere veriliyor. Hem ADSL hem de fiber baglanti seçenekleri için fiyat avantajinin yaninda TV paketlerinin de düsük fiyatlar ile abonelik imkani bulunuyor. örnegin sinirsiz ADSL hizmetine aboneliginizde yaninda sinema TV paketiniz için ücret ödemek zorunda kalmiyorsunuz. Hele internet baglantisini farkli firmadan D-smart'a tasiyanlar için; taahhüt bozma bedelinin ödenmesi, TV paketinin 24 aylik taahhüt ile ücretsiz verilmesi söz konusu. Kampanyalar içinde; hem site yönetimlerine Smartcity ile uygun fiyat seçenekleriyle avantajlar sunuluyor, hem de ticari paket ile is yerlerine yeni kazanç kapisi açiliyor. Abone olurken nakit ödeme yapmak isteyenler içinde uygun fiyat avantajlari ile indirim saglaniyor. Zaman içerisinde yenilenen bu avantajli kampanyalari kaçirmamak için sitemizi takip etmenizde yarar var.

digitürk kampanya