D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, limitsiz internetle bir arada her şey dahil ayda net 69 TL!

Kolay Giriş Çıkış D-Smart’ta!

Yeni TV aboneliklerinde D-Smart’ı 3 ay taahhüt vermeden kullanın. Çıkmak mı istediniz? Faks ve kutuyla uğraşmayın

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Film - Dizi Paketi

Her hafta TV'de ilk kez yayınlanacak 6 yeni film TAM HD kalitesiyle D-Smart'ta
Hemen Başvur

Dünyaca ünlü belgesel kanalları..

Dünyaca ünlü belgesel kanalları dahil, eğlence, yemek ve çocuk kanalları, limitsiz internetle bir arada!

Film Dizi Paketi + Limitsiz İnternet

Her hafta TAM HD, TV'de ilk kez göreceğiniz 6 film,dünyaca ünlü dizileri izleyebileceğiniz film ve dizi kanalları limitsiz internetle bir arada!

Mega Paket + Limitsiz İnternet Bir Arada!

Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden yetişkin kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayın. Üstelik limitsiz internetle bir arada!

İngiltere Premier Lig D-Smart'ta!

Dünyanın en değerli ligi İngiltere Premier Lig, 3 yıl boyunca D-Smart'ta.! Ayrıca Alman Ligi Bundesliga, ABD Major Lig, Rusya Kupası

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu, 3 büyüklerin hazırlık maçları, EURO 2016, Almanya ligi Bundesliga HD Kalitesiyle D-Smart’ta!

Herşey Dahil İnternet Kampanyası

49 TL Herşey Dahil
Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 200 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

D-smart TV ve internet paketi sahibi olmayi düsünenlere aboneligi daha da avantajli hale getiren kampanyalar bulunuyor. Dönem dönem abonelerine sundugu bu kampanyalar ile hem firsatlar getiriyor hem de fiyat avantajlari sagliyor. Bu kampanyalar ile bazen hayal bile edemeyeceginiz bir spor müsabakasini canli izleme firsati bulabileceginiz gibi, internet ve telefonu bir arada alarak internet fiyati ile TV hizmetini de alip bütçenizde kara geçebilirsiniz.
Kampanyalar arasinda her zaman fiyat avantajlarini bulmak mümkün. Yeni abonelik yapacak olanlara aylik 10 TL gibi bir ücret ile D-smart'li olup avantajli yüzlerce kanali izlemeye baslayabiliyorsunuz. Fiyat seçenekleri içerisinde en göze çarpan kampanyalar, TV ve internet hizmetini ayni anda abonelik yapmak isteyenlere veriliyor. Hem ADSL hem de fiber baglanti seçenekleri için fiyat avantajinin yaninda TV paketlerinin de düsük fiyatlar ile abonelik imkani bulunuyor. örnegin sinirsiz ADSL hizmetine aboneliginizde yaninda sinema TV paketiniz için ücret ödemek zorunda kalmiyorsunuz. Hele internet baglantisini farkli firmadan D-smart'a tasiyanlar için; taahhüt bozma bedelinin ödenmesi, TV paketinin 24 aylik taahhüt ile ücretsiz verilmesi söz konusu. Kampanyalar içinde; hem site yönetimlerine Smartcity ile uygun fiyat seçenekleriyle avantajlar sunuluyor, hem de ticari paket ile is yerlerine yeni kazanç kapisi açiliyor. Abone olurken nakit ödeme yapmak isteyenler içinde uygun fiyat avantajlari ile indirim saglaniyor. Zaman içerisinde yenilenen bu avantajli kampanyalari kaçirmamak için sitemizi takip etmenizde yarar var.

digitürk kampanya