D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

D-Smart Hoş Geldin Paketi ve limitsiz internet bir arada, her şey dahil ayda net 59 TL! Tek fiyat, net fatura D-Smart'ta.

D-Smart ve Limitsiz İnternet Tek fiyat

69 TL Herşey Dahil
Dsmart + Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

İngiltere Premier Lig D-Smart'ta!

Dünyanın en değerli ligi İngiltere Premier Lig, 3 yıl boyunca D-Smart'ta.! Ayrıca Alman Ligi Bundesliga, ABD Major Lig, Rusya Kupası

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel, müzik ve çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Aile paketi ayda 19 TL!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu, 3 büyüklerin hazırlık maçları, EURO 2016, Almanya ligi Bundesliga HD Kalitesiyle D-Smart’ta!

Herşey Dahil İnternet Kampanyası

49 TL Herşey Dahil
Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 120 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

D-Smart keyfi şimdi yaza özel fiyatlarla!

D-Smart Dünyası yaza özel indirimli fiyatlarla evinize geliyor. Üstelik abone olduğunuz ayın bedeli, aktivasyon ve iç kurulum da bizden!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 27 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.
Bu Ay D-Smart'ta

TV izlemelerini daha keyifli hale getiren D-Smart, farklı paketler ile abone olan kişileri ilgi alanlarına yönelik yüzlerce kanal alternatifi ile buluşturuyor. Aile, Aile Spor , Sinema Dizi, , Sinema Dizi Spor, Mega, Xtra, , Blu, isimli paketler ile kaliteli kanal seçeneklerini TV ekranınıza getirebilirsiniz. Size sunulan bu TV paketlerinde 200'den fazla normal uydu kanalını izliyorsunuz ve seçtiğiniz D-Smart paket seçeneğine göre özel HD  kanallarını izleme olanağını yakalıyorsunuz. 
Aile paketinde 40 HD toplam 240kanal; belgesel, çocuk programları, müzik, izlemeleriniz için var. Aile Spor  paketinde ise 47  HD ve toplam 250 kanal NBA maçlarından Fight Netwok dövüş sanatları ayrıca dünya sporlarına ulaşabilirsiniz. Sinema Dizi  paketinde ise 56 HD ve toplam 250 kanalı size ek olarak verilmektedir.  Bu kanallar ile sinemaya gitmeden ödüllü ve gişe rekorlarını alt üst eden filmleri izleme keyfini yasayacaksınız. Sinema Dizi Spor pakette 63  HD ve toplam 260  kanal hem sinema hem spor isteyenler için, Mega paketinde ise 65 HD ve toplam  270 kanal, blu keyfi bilgisayar yada tabletinden yasamak isteyenler için var. Xtra paketinde 2 HD ve1 SD 1 3D kanalı yetişkinler için TV izlemeleri için sunuluyor..

Digitürk kampanyaları ve paketleri hakkında detaylı bilgi için Digitürksayfamıza bakabilirsiniz.