D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, limitsiz internetle bir arada her şey dahil ayda net 69 TL!

Kolay Giriş Çıkış D-Smart’ta!

Yeni TV aboneliklerinde D-Smart’ı 3 ay taahhüt vermeden kullanın. Çıkmak mı istediniz? Faks ve kutuyla uğraşmayın

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Film - Dizi Paketi

Her hafta TV'de ilk kez yayınlanacak 6 yeni film TAM HD kalitesiyle D-Smart'ta
Hemen Başvur

Dünyaca ünlü belgesel kanalları..

Dünyaca ünlü belgesel kanalları dahil, eğlence, yemek ve çocuk kanalları, limitsiz internetle bir arada!

Film Dizi Paketi + Limitsiz İnternet

Her hafta TAM HD, TV'de ilk kez göreceğiniz 6 film,dünyaca ünlü dizileri izleyebileceğiniz film ve dizi kanalları limitsiz internetle bir arada!

Mega Paket + Limitsiz İnternet Bir Arada!

Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden yetişkin kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayın. Üstelik limitsiz internetle bir arada!

İngiltere Premier Lig D-Smart'ta!

Dünyanın en değerli ligi İngiltere Premier Lig, 3 yıl boyunca D-Smart'ta.! Ayrıca Alman Ligi Bundesliga, ABD Major Lig, Rusya Kupası

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu, 3 büyüklerin hazırlık maçları, EURO 2016, Almanya ligi Bundesliga HD Kalitesiyle D-Smart’ta!

Herşey Dahil İnternet Kampanyası

49 TL Herşey Dahil
Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 200 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

TV izlenimini daha keyifli hale getiren D-Smart, farklı paketler ile abonelerini ilgi alanlarına yönelik yüzlerce kanal alternatifi ile buluşturuyor. Hoş geldin, Aile Spor , Film Dizi, Mega Xtra, , Go, isimli paketler ile kaliteli kanal seçeneklerini TV ekranınıza getirebilirsiniz. Size sunulan bu TV paketlerinde 310'den fazla normal uydu kanalını izlerken seçtiğiniz paket seçeneğine göre özel HD kanallarını izleme olanağını yakalıyorsunuz. Hoş geldin paketinde 45 HD toplam 250 kanal; belgesel yayınları, moda ,müzik, haber kanalları. Aile Spor paketinde ; 58 HD ve toplam 260 kanal Belgesel yayınları, Yaşam kanalları , İngiltere Premier Lig ,NBA maçlarından Fight Netwok dövüş sanatlarını ayrıca dünya sporlarına ulaşabileceksiniz. Film Dizi paketinde ise 61 HD toplam 270 kanal size ek olarak verilmektedir. Bu kanallar ile sinemaya gitmeden ödüllü ve gişe rekorlarını alt üst eden filmleri izleme keyfini yasayacaksınız. Mega paketinde 77 HD ve toplam 280 kanal hem sinema hem spor isteyenler, Go keyfi ile bilgisayar yada tabletinden D-smart keyfini yasamak isteyenler için özel olarak tasarlandı. Xtra paketinde 3 HD ve 1 3D kanalı ile yetişkinlere özel seyirler sunuyor. Belgesel kanlarını izlemeye doyamıyorum diyenlere Belgesel Sever ve Eğlence Sever paketi ile En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine herkesin sevdiği çizgi filmlerden, dünyaca ünlü moda şovlarına birbirinden ilgi çekici tam 8 HD belgesel, eğlence, müzik ve çocuk kanalı sizi bekliyor