Biz Sizi Arayalım


Evinizde ve işyerinizde kaliteli bir bağlantı ve ihtiyacınıza uygun hız ve kota opsiyonlarıyla fiber internetizi sınırsızca kullanın.

 • 24 ay sözleşme ile verilen internet hizmetinde cazip indirimler
 • Sabit fiyatlı, beklenmedik ücretlerin bulunmadığı faturalandırma,
 • Etkinleştirme tutarı D-SMART 'ın armağanı,
 • Yalın internet tutarı DSMART’ın hediyesi,
 • Üye olunan ayı için bölümsel yararlanma bedeli DSMART’tan hediye,
 • Damga vergisi D-Smart’tın armağanı,
 • Üyelerimizin ihtiyacına uygun hız ve Eşit Yararlanma Sınırı seçenekleri,
 • Diğer internet servis sağlayıcılarında üyelikleri bulunanlara 200 TL’ye kadar vazgeçme tutarı DSMART’tan armağan.

. Sözlemşe bedeli bizden kampanyası ile eski servis sağlayıcınızla yaptığınız sözleşme kapsamında cayma bedeli olarak size fatura edeceği tutarın 200TL'lik kısmını faturanıza 24 aya bölerek indirim olarak yansıtıyoruz. Bunun için yapmanız gereken eski servis sağlayıcısına yaptığınız ödemenin belgesini 0212 478 05 55 numaralı telefona fakslamanız. Bunun sonucunda size D-Smart'tan gelen bir bilgilendirmenin ardından 24 ay faturanıza bu tutar indirim olarak yansıtılacak. 31 Temmuz 2017 bu harika kampanyanın son günü. Kaçırmayın!

Kampanya İle Sunulan Fiyatlar

 • 10 Mbps’ye kadar sınırsız internet + D-SMART 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı 49 TL,
 • 24 Mbps’ye kadar sınırsız internet + D-SMART 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı 59 TL,
 • 50 Mbps’ye kadar sınırsız internet + D-SMART 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı 69 TL,
 • 100 Mbps’ye kadar sınırsız internet +DSMART  50 GB Eşit Yararlanma Sınırı 79 TL, olarak fiyatlandırılmaktadır.
 • Her D-SMART 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı artırımı için kişilerin 5 TL bedel aylık ödemelerine eklenmektedir.
 • 100 Mbps’ye kadar sınırsız internet + 200 GB Eşit Yararlanma Sınırı olarak belirlenen azami paket bu doğrultuda aylık 94 TL ücretle müşterililerimize sunulmaktadır.

Kullanım Koşulları

Yukarıda bahsi geçen DSMART paket ve fiyatları için 31 Ağustos 2017 son gündür. Bu vergiler dahil D-SMART paketlerden faydalanabilmek için şahıslardan 24 ay kalma sözüyle ilgili bir sözleşme yapılır. İnternet tercihlerinde seçilebilecek en yüksek Eşit Yararlanma Sınırı 200GB olarak D-SMART  tarafından belirlenmiştir. Kurulum, altyapı çalışmaları ve modeminizin maliyeti olan 200TL DSMART kullanıcılarına hediye edilmiştir. D-SMART ADSL modem taleplerinde aylık belirli bir ücret talep edilmektedir. 24 ay sözünüze sözleşme kapsamında süre dolduğunda modem geri alınır veya ücreti karşılığında müşteriye teslim edilir. ADSL kablolu modem için aylık faturalara 2 TL, ADSL kablosuz modem için aylık faturalara 5 TL eklenmektedir. Eğer DSMART aboneliğinizi sonlandıracak olursanız 7 gün içeresinde modem ve uydu alıcılarını teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde DSMART HD Plus uydu alıcısı için 250 TL, HD uydu alıcısı için 150 TL, VDSL modem için 150 TL, kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL satın alma ücretini ödemek durumundadırlar. Ayrıca DSMART kampanyası kapsamında verilen televizyon ve internet hizmetine ait indirim ve hediyeler de sözünüze dair yapılan D-SMART sözleşmesini bozmanız durumunda tarafınıza fatura edilecektir. Diğer geriye kalan aylarda ödenmesi gereken toplam aylık fatura daha ucuz ise müşteriler bu opsiyonu da değerlendirebilir. D-SMART  İnternet hizmeti kullanıcıları eşit kullanım sınırını geçerlerse süratlerinde belirli oranlarda düşüşler olurken bu düşüşler daha önce belirlenmiştir. 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, DSMART 16 Mbps tarifesi için en fazla 5 Mbps kadar düşen hızlar aylık fatura kesim tarihleri geldiğinde tekrar eski haline gelecektir.
Bu paket kapsamında farklı paketler veya kampanyalar birleştirilemezken DSMART bu durumda değişiklik yapma hakkını elinde bulundurmaktadır. 
Bahsi geçen hizmetler herhangi bir nedenden dolayı askıya alınamamaktadır.


Limitsiz Fiber İnternet
Evinizde ve işyerinizde D-Smart ile birlikte kaliteli internetin keyfini çıkarın. Kendi istediğiniz adil kullanım kotası ve internet hızı ile birlikte internetinizin her aşamasını siz belirleyin
Paket Avantajları

 • Taahhüt verilen 24 ay boyunca indirimli fiyatlar,
 • Sabit ücretli, sürpriz yaşatmayan tek fatura,
 • Aktivasyon ücreti D-Smart’tan hediye,
 • Yalın internet ücreti D-Smart’tan hediye,
 • Abone olunan ayı için kısmi kullanım bedeli D-Smart’tan hediye,
 • Damga vergisi D-Smart’tan hediye,
 • Abonelerin ihtiyacına uygun hız ve adil kullanım kotası seçenekleri,
 • Diğer internet platformlarında abonelikleri olanlara 200 TL’ye kadar cayma bedeli D-Smart’tan hediye.

D-Smart tarafından sunulan “Taahhüt bedeli bizden” kampanyası sayesinde yeni aboneler, eğer üye oldukları bir internet platformu bulunuyorsa, bu platformdan ayrılarak D-Smart’a geçişi sağlamak amacıyla taahhüt iptal bedeli ödemek durumunda kalacaklardır. Bu durumda D-Smart abonelerine sunduğu kampanya dahilinde 200 TL tutarına kadar olan taahhüt iptal bedellerini karşılamaktadır. 200 TL’nin üzerinde olan iptal bedelleri varsa bu bedelin 200 TL’lik kısmı D-Smart tarafından karşılanır. Bu kampanya abonelerin faturalarına 24 ay taksitle indirim olarak yansıtılmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için kişilerin taahhüt iptal bedelini ödemesi ve sonrasında aldıkları faturayı D-Smart’a 0212 478 05 55 numarası üzerinden fakslamaları gerekmektedir. Bu muhteşem kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
Kampanya İle Sunulan Fiyatlar

 • 10 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 49 TL,
 • 24 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 59 TL,
 • 50 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 69 TL,
 • 100 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 79 TL, olarak fiyatlandırılmaktadır.
 • Her 50 GB adil kullanım kotası artırımı için kişilerin 5 TL bedel aylık ödemelerine eklenmektedir.
 • 100 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 200 GB Adil Kullanım Kotası olarak belirlenen maksimum paket bu doğrultuda aylık 94 TL bedelle abonelere sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları
Kampanya dâhilinde sunulan KDV ve ÖİV dâhil fiyatlar, 31 Temmuz 2017 tarihine kadar 24 ay kullanım sözü veren aboneler için geçerlidir.
Bu kampanya dahilinde 96 TL olan D-Smart internet aktivasyon bedeli, aboneliğin ilk ayının kısmi bedeli ve damga vergisi kampanya dahilinde hediye edilmektedir.
Tarife içerisinde tercih edilebilecek olan en yüksek adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir.
Fiber internet tarifesinde gerekli olan fiber modem ve kurulum işlemleri toplamda 200 TL değerinde olurken bu hizmet de D-Smart tarafından abonelere hediye edilmektedir.
Diğer altyapı seçeneklerinde ise modemler için belirli seviyelerde ücretler talep edilmektedir. ADSL model için 2 aylık TL, kablosuz ADSL modem seçeneği için aylık 5 TL, VDSL model seçeneği için aylık 8 TL faturalara yansıtılacaktır.
Kampanya dahilinde modemler abonelerin kullanımı için tahsis edilirken D-Smart’a ait olmaktadır. Bu sebeple üyeliklerini sonlandıran kişilerin modemlerini 7 gün içerisinde D-Smart’a teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde modem için belirtilen ücretlerin D-Smart’a ödenmesi gerekir. Bu bedeller fiber modem için 250 TL, VDSL modem için 150 TL, kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL olarak belirlenmiştir.
Eğer aboneler henüz taahhüt süresi dolmadan önce sözleşmelerini iptal etmek isterlerse bu tarihe kadar aldıkları indirimlerin ve hediyelerin ücretini ödemekle yükümlüdür. Kampanya Avantajları kısmında sunulan indirimler bu süreç içerisinde geri istenmektedir. Buna ek olarak aboneler isterlerse kalan aylarda ödemeleri gereken sabit fatura bedellerini de ödeyerek sözleşmelerini iptal edebilmektedir.
Adil kullanım kotasında olduğu gibi internet hızında da farklı seçenekler sunulmaktadır. Abonelerin mevcut altyapı düzeylerine göre 8 Mb, 16 Mb, 24 Mb, 50 Mb ve 100 Mb hızlarda internet hizmeti sunulabilmektedir. Kişiler internet sitesi üzerinden altyapılarına göre hangi seviyede hız alabileceklerini görüntüleyebilmektedirler. 
Eğer D-Smart tarafından yaşanan bir sorun sebebiyle kişilerin ekipler tarafından teknik destek alması gerekirse bu bedel 60 TL olarak belirlenerek abonelere hediye edilen diğer hizmetin arasına eklenmektedir.
Adil kullanım kotası aşıldığında ekstra ücretlendirme olmazken mevcut hızlarda düşüşler yaşanmaktadır. Bu düşüşler, 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps ve 16 Mbps tarifeleri için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps olarak belirlenmiştir. Aylık dönemin sona ermesinin ardından hızlar normal seviyelerine geri dönecektir. 
Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemezken D-Smart değişiklik yapma hakkını da sabit tutar.