Biz Sizi Arayalım


Limitsiz ADSL
Evde internetin keyfini D-Smart tarafından sunulan en iyi fiyatlarla birlikte çıkarırken sorunsuz bir abonelik dönemi geçirebilirsiniz.
Paket Avantajları

 • Taahhüt verilen 24 ay boyunca indirimli fiyatlar,
 • Sabit ücretli, sürpriz yaşatmayan tek fatura,
 • Aktivasyon ücreti D-Smart’tan hediye,
 • Yalın internet ücreti D-Smart’tan hediye,
 • Abone olunan ayı için kısmi kullanım bedeli D-Smart’tan hediye,
 • Damga vergisi D-Smart’tan hediye,
 • Abonelerin ihtiyacına uygun hız ve adil kullanım kotası seçenekleri,
 • Diğer internet platformlarında abonelikleri olanlara 200 TL’ye kadar cayma bedeli D-Smart’tan hediye.

D-Smart tarafından sunulan “Taahhüt bedeli bizden” kampanyası sayesinde yeni aboneler, eğer üye oldukları bir internet platformu bulunuyorsa, bu platformdan ayrılarak D-Smart’a geçişi sağlamak amacıyla taahhüt iptal bedeli ödemek durumunda kalacaklardır. Bu durumda D-Smart abonelerine sunduğu kampanya dahilinde 200 TL tutarına kadar olan taahhüt iptal bedellerini karşılamaktadır. 200 TL’nin üzerinde olan iptal bedelleri varsa bu bedelin 200 TL’lik kısmı D-Smart tarafından karşılanır. Bu kampanya abonelerin faturalarına 24 ay taksitle indirim olarak yansıtılmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için kişilerin taahhüt iptal bedelini ödemesi ve sonrasında aldıkları faturayı D-Smart’a 0212 478 05 55 numarası üzerinden fakslamaları gerekmektedir. Bu muhteşem kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
Kampanya İle Sunulan Fiyatlar

 • 8 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 56 TL,
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 50 GB Adil Kullanım Kotası 61 TL, olarak fiyatlandırılmaktadır.
 • Her 50 GB adil kullanım kotası artırımı için kişilerin 5 TL bedel aylık ödemelerine eklenmektedir.
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz internet + 200 GB Adil Kullanım Kotası olarak belirlenen maksimum paket bu doğrultuda aylık 76 TL bedelle abonelere sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları
Kampanya dâhilinde sunulan KDV ve ÖİV dâhil fiyatlar, 31 Temmuz 2017 tarihine kadar 24 ay kullanım sözü veren aboneler için geçerlidir.
Bu kampanya dahilinde 96 TL olan D-Smart internet aktivasyon bedeli, aboneliğin ilk ayının kısmi bedeli ve damga vergisi kampanya dahilinde hediye edilmektedir.
Tarife içerisinde tercih edilebilecek olan en yüksek adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir.
Fiber internet tarifesinde gerekli olan fiber modem ve kurulum işlemleri toplamda 200 TL değerinde olurken bu hizmet de D-Smart tarafından abonelere hediye edilmektedir.
Diğer altyapı seçeneklerinde ise modemler için belirli seviyelerde ücretler talep edilmektedir. ADSL model için 2 aylık TL, kablosuz ADSL modem seçeneği için aylık 5 TL, VDSL model seçeneği için aylık 8 TL faturalara yansıtılacaktır.
Kampanya dahilinde modemler abonelerin kullanımı için tahsis edilirken D-Smart’a ait olmaktadır. Bu sebeple üyeliklerini sonlandıran kişilerin modemlerini 7 gün içerisinde D-Smart’a teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde modem için belirtilen ücretlerin D-Smart’a ödenmesi gerekir. Bu bedeller fiber modem için 250 TL, VDSL modem için 150 TL, kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL olarak belirlenmiştir.
Eğer aboneler henüz taahhüt süresi dolmadan önce sözleşmelerini iptal etmek isterlerse bu tarihe kadar aldıkları indirimlerin ve hediyelerin ücretini ödemekle yükümlüdür. Kampanya Avantajları kısmında sunulan indirimler bu süreç içerisinde geri istenmektedir. Buna ek olarak aboneler isterlerse kalan aylarda ödemeleri gereken sabit fatura bedellerini de ödeyerek sözleşmelerini iptal edebilmektedir.
Adil kullanım kotasında olduğu gibi internet hızında da farklı seçenekler sunulmaktadır. Abonelerin mevcut altyapı düzeylerine göre 8 Mb, 16 Mb, 24 Mb, 50 Mb ve 100 Mb hızlarda internet hizmeti sunulabilmektedir. Kişiler internet sitesi üzerinden altyapılarına göre hangi seviyede hız alabileceklerini görüntüleyebilmektedirler.
Eğer D-Smart tarafından yaşanan bir sorun sebebiyle kişilerin ekipler tarafından teknik destek alması gerekirse bu bedel 60 TL olarak belirlenerek abonelere hediye edilen diğer hizmetin arasına eklenmektedir.
Adil kullanım kotası aşıldığında ekstra ücretlendirme olmazken mevcut hızlarda düşüşler yaşanmaktadır. Bu düşüşler, 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps ve 16 Mbps tarifeleri için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps olarak belirlenmiştir. Aylık dönemin sona ermesinin ardından hızlar normal seviyelerine geri dönecektir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemezken D-Smart değişiklik yapma hakkını da sabit tutar.