D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.
 
  HOŞ GELDİN AİLE SPOR FİLM -DİZİ MEGA
24 ay kullanım sözü ile 19 29 35 45
Biz Sizi Arayalım


İnternet alt yapısı için en uygun firmalarla çalışmak sizi daha sonra yaşanacak olan hız, bağlantı kesilmesi gibi sorunlardan kurtaracaktır. Türk Telekom ve Superonline alt yapısını kullanarak en iyi alt yapıya sahip firma durumuna gelen D-smart, 2007 yılından beri vermiş olduğu kaliteli dijital yayıncılık hizmetinin yanına interneti eklemiş oldu. üstelik benim internetim hızlı olmalı diyenler için D-smart kampanyaları içinde D-Smart Fiber İnternete sahip olma fırsatını avantajlar ile veriyor. İnternette fiber alt yapısı ile hızı yakalarken 49 lira 24 ay taahhüt ile abone olmanız haline Blu paketi de hediye olarak size veriliyor. Bu da her yerde TV keyfini kesintisiz yaşama olanağınızın olması anlamına geliyor. Bu paket ile TV aktivasyonu, internet aktivasyonu gibi ücretler kampanya kapsamında sizlerden alınmayacak.

D-Smart ve Limitsiz İnternet Tek fiyat

D-Smart Aile Plus Paketi ve limitsiz internet bir arada, her şey dahil ayda net 67 TL! Tek fiyat, net fatura D-Smart'ta.

Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel D-Smart

Engelli, gazi ve şehit yakını müşterilerimiz D-Smart paketlerinden özel indirimlerle faydalanabilirler.
Hemen başvurabilirsiniz.

İngiltere Premier Lig D-Smart'ta!

Dünyanın en değerli ligi İngiltere Premier Lig, 3 yıl boyunca D-Smart'ta.! Ayrıca Alman Ligi Bundesliga, ABD Major Lig, Rusya Kupası

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel, müzik ve çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu, 3 büyüklerin hazırlık maçları, EURO 2016, Almanya ligi Bundesliga HD Kalitesiyle D-Smart’ta!

Herşey Dahil İnternet Kampanyası

49 TL Herşey Dahil
Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 200 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 27 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.