D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.
 
  HOŞ GELDİN AİLE SPOR FİLM -DİZİ MEGA
24 ay kullanım sözü ile 19 29 35 45
Biz Sizi Arayalım


D-Smart D-Fix
Televizyonlarında yalnızca ulusal kanalları izlemekten sıkılan kişiler televizyon platformlarına geçmeyi düşünürken uydu alıcıları ve bu alıcıların kablosu ya da kumandaları ile uğraşmak istemiyor. Bu aşamada kişiler Dsmart üyeliklerini gerçekleştirirse kendilerine D-Fix teknolojisi sunuluyor. Birçok farklı avantaj sunan bu teknoloji içerisinde kişiler kablo ve kumanda sıkıntısı çekmeden televizyonlarını muhteşem bir hale getiriyorlar.
D-Fix Teknolojisi Avantajları

 • 24 ay boyunca indirimli fiyatlar,
 • Kablo, kumanda derdi olmadan D-Smart kullanımı,
 • Kolay kurulum imkânı,
 • 4K yayın keyfi,
 • Aktivasyon ücreti D-Smart tarafından hediye,
 • D-Smart’a abone olunan ayda kısmi kullanım bedeli D-Smart tarafından hediye,
 • Tüm üyelere damga vergisi hediye,
 • D-Smart içerisindeki birçok kanalda HD kalitesi,
 • Diğer platformlarda olan taahhüt bozma bedelleri D-Smart tarafından hediye,

D-Fix teknolojisi ile herhangi bir pakete abone olduğunuzda taahhüt iptal bedeli hediyesi uygulamamız kapsamında, eğer daha önce abone olduğunuz TV Platformunda herhangi bir taahhütünüz var ise size yansıtılacak taahhüt iptal faturasının en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bu işlemler için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturayı ve ödeme belgesini 2 ay içerisinde 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt İptal Bedeli Bizden uygulaması 31.07.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya Fiyatları

 • D-Fix teknolojisi ile Hoşgeldin Paketi 19 TL,
 • D-Fix teknolojisi ile Aile Spor Paketi 29 TL,
 • D-Fix teknolojisi ile Film Dizi Paketi 35 TL,
 • D-Fix teknolojisi ile Mega Paket 45 TL fiyat ile abonelere sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları
Herhangi bir paket için yapılan aboneliklerde belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart D-Fix başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.
Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.
D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve bu fiyat 150 TL kadardır.
Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, limitsiz internetle bir arada her şey dahil ayda net 69 TL!

Tv + Fiber İnternet Kampanyası

24 ay boyunca indirimli fiyatlar, Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura, Yalın internet ücreti hediye, ilk ayın kullanım bedeli hediye

D-Smart TV

D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın , 350'den fazla ulusal/yerel kanalı..

Fiber Hızında İnternet Keyfi

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye!
Abone olduğunuz ayın bedeli de bizden!

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 200 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

UEFA Ön Eleme Maçları ve Tüm Hazırlık Maçları ile 3 büyükler Sezonu D-Smart'da açıyor.
Hemen Üye Ol !!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.